צוואות וירושות הן שתי הצורות שבהן יכול אדם שנפטר להעביר את המורשת שלו הלאה. העברת המורשת עשויה להיות בתחום העיסוק או בתחום אקדמי כל שהוא, שבו צבר אדם מסוים מוניטין. ואולם במרבית המקרים מדובר בהורשה של הממון והרכוש שצבר מאן דהו במהלך חייו, למי שהוזכר בצוואה. צוואות שניתנו שלא בהסכמתו של בן הזוג, עלולות להיות עילות גירושין, כיון שהן מדגישות לכאורה העדפות שונות מאלה שבני הזוג חשבו עליהן מלכתחילה. עו"ד צוואות וירושות הוא בדרך כלל בעל המקצוע האמון על ביצוע הצוואה ככתבה וכלשונה, בהתאם לכוונה המקורית של הנפטר. עורך דין צוואות וירושות הוא איש המקצוע ובעל הסמכות החוקית שבפניו נחתמת הצוואה. מהן בדיוק צוואות וירושות? מדוע חשוב לערוך צוואות כאלה מבעוד מועד? היכן כדאי לערוך צוואות כאמור? כל התשובות במאמר שלפניכם.

עורך דין צוואות וירושות

צוואות וירושות הן למעשה הציוויים האחרונים של אדם שנפטר, באשר לאופן שבו יחולק הרכוש שצבר במהלך חייו. עו"ד צוואות וירושות מנסח את הצוואה, ומוודא שהיא נכתבה ונחתמה על ידי המצווה בלא שהופעלו עליו לחצים כל שהם או הטיות כאלה ואחרות העשויות להיחשב כלחצים.  עורך דין צוואות וירושות מנסח את הצוואה בהתאם לרצון ולבקשה של המצווה ומבצע את כל הצעדים החוקיים המאפשרים להפוך אותה לחוקית. עו"ד צוואות וירושות גם מוודא ביצוע הצוואה ככתבה וכלשונה, לאחר מותו של המצווה. כאמור, לאורך כל ההיסטוריה היוו צוואות ירושה עילות גירושין בין בני זוג, כשאחד מהם גילה שבן הזוג האחר לא נהג בהתאם למצופה בנושאי רכוש.

 

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

עו"ד צוואות וירושות

צוואות וירושות

אף שרבים אינם נוהגים לחשוב על הנושא ואינם מייחסים לו חשיבות, הרי שהנושא הזה הוא ממש אקוטי. עו"ד צוואות וירושות, כאשר הוא מנסח צוואה המשקפת את רצונו של המצווה, תורם תרומה משמעותית להסדרת היחסים בין היורשים ולמניעת ויכוחים מיותרים. עו"ד צוואות וירושות, המנסח צוואה איכותית ומאוזנת, עשוי לתרום להשכנת שלום בין הצאצאים והקרובים של המנוח. עורך דין צוואות וירושות מנסח את הצוואה, בודק את כלל ההיבטים שלה ומוודא שהמצווה מודע לכל אלה.

עילות גירושין

אף שרבים נוטים לבטא את רצונם בקול בשלבים שונים של חייהם, ובהעדר עילות גירושין מתקיימת חלוקת רכוש בהתאם לחוק, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לשכור את השירותים הטובים של עו"ד צוואות וירושות שהוא מקצועי, מנוסה ומודע לבעיות אפשריות בנושאים הללו. צוואות וירושות עלולות ליצור תסבוכות שרק אנשי מקצוע מיומנים יכולים להתגבר עליהם. אם אתם מעוניינים לשכור את שירותיו הטובים של עו"ד צוואות וירושות זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך.

 


 


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים