הליך גירושין בין בני זוג הוא אחד התהליכים הכואבים שיכול אדם לעבור. המאפיין העיקרי של התהליך הזה הוא, שאף אחד מהצדדים לא יוצא ממנו בלא פגע. עו"ד לגירושין הוא בעל המקצוע המסייע לכל אחד מהצדדים להפיק את התועלת המרובה ביותר האפשרית, בהתחשב בנסיבות. מתי כדאי לקחת עו"ד לגירושין? מתי עשוי משרד עו"ד גירושין בתל אביב ובכלל, שעורכי הדין המועסקים בו מתמחים בתחום דיני המשפחה בכלל, ודיני הגירושין בפרט, להפוך לקלף המנצח במאבק? בשורות הבאות נעסוק בנושא מאבקי גירושין, מתי באמת כדאי לנהל אותם ומהי הדרך הנכונה לעשות זאת.

ייעוץ גירושין

עו"ד לגירושין הוא האדם המיומן ביותר והמומחה לשמירה על הזכויות של אחד מהצדדים, שבחר להסתייע בשירותיו הטובים. המאפיין העיקרי של בעלי המקצוע הקרויים עו"ד לגירושין. הינו כי עורך דין גירושין בת"א ובכלל, עשוי לגבות עבור שירותיו הטובים ממי מהצדדים שבחר בו, סכומי כסף גבוהים. זאת, בגין העבודה המורכבת הכרוכה בתהליך התערבות בתוך המרקם המשפחתי. בתמורה,  משרד עו"ד גירושין בתל אביב עשוי לתמרן את העניינים לכך שבן הזוג ששכר אותו ייהנה מיתרון ניכר על פני בן הזוג האחר.

 

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

עו"ד לגירושין

משרד עו"ד גירושין בת"א

עם זאת, עו"ד לגירושין איננו בעל המקצוע הנחוץ ביותר, בשני מקרים: הראשון – אם בני הזוג מצליחים להגיע לעמק השווה, בלי עזרתו האדיבה ובלא כל צורך במומחיות שלו. המקרה השני שבו אין צורך בקבלת עזרה של עורך דין גירושין בת"א ובכלל, היא במצב שבו לאף אחד מהצדדים אין רכוש משמעותי, עסק או אפילו תחום התמחות ייחודי ומשתלם, שעשוי להניב הטבה כספית משמעותית לצד השני. כשמתקיימת ברירה בין קבלת ייעוץ גירושין לבין הסתייעות בשירותיו הטובים של עו"ד לגירושין, ההמלצה החמה הינה ללכת על האופציה הראשונה. זאת, אם הצד השני מוכן להגיע לפשרה ואם יש נקודות השקה בין השאיפות של שני הצדדים והדרך שבה הם תופסים את ההסכם הסופי ביניהם.

עורך דין גירושין בת"א

משרד עו"ד גירושין בתל אביב עשוי להעניק ייעוץ איכותי לשני בני הזוג ולפשר ביניהם. בדרך כלל, הגעה לפשרה מוקדמת עשויה לחסוך ממון רב, בנוסף לעגמת הנפש הרבה ששני הצדדים יחוו בכל מקרה אחר. ייעוץ גירושין עשוי לגרום לשני הצדדים להתפשר ולהגיע לעמק השווה ולחסוך גם מהם וגם מהילדים את המאבק המשפטי והפיננסי המכוער, שלעיתים קרובות הופך ליצרי ובלתי מתפשר. עו"ד לגירושין איננו חייב להיות גורם מפלג, ועשוי דווקא להיות הגורם המפשר, ההופך את הגירושים, שגם כך הם חוויה ממש לא נעימה, להרבה יותר נסבלים.
 


 


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים