עורכי דין דיני משפחה בת"א ובישראל בכלל, הם אנשי המקצוע האמונים על הסדרת היחסים בין בני זוג והשגת פשרה או הישג לטובת מי מבני הזוג המרגיש מקופח.

עורכי דין דיני משפחה בת"א ובכלל, מכירים את מכלול הדרכים, החוקיות והמקצועיות, לפתור בעיות משפחתיות באופן שישרת את כל הצדדים. עם זאת, עורך דין לדיני משפחה מחויב בראש וראשונה לבן הזוג אשר שכר את השירותים הטובים שלו. זאת, במטרה להשיג זכויות המגיעות לו בדין ואשר קופחו על ידי בן או בת הזוג האחרים. לחילופין, עורך דין משפחה בתל אביב, מסייע בהגשת תביעות מסוגים שונים, כולל הגדלת דמי מזונות או חלוקה מחודשת של הרכוש, אם וכאשר הנסיבות מאפשרות השגת אחת המטרות הללו. מהן בדיוק הפונקציות של עורכי דין בנושא המשפחה? מהו תפקידו של עורך דין גירושין בתל אביב וכיצד ניתן להימנע מהתדיינות משפטית ארוכה, יקרה ומייגעת? להלן התשובות.

עורך דין לדיני משפחה

עורכי דין דיני משפחה בת"א הוא, כאמור, איש המקצוע המיומן בשמירה על זכויות בן הזוג ששכר את השירותים הטובים שלו. אף שהחוק בישראל הוא ברור בכל הנושאים הקשורים ביחסים בין בני הזוג, כולל יחסי ממון, קורה לא אחת שאחד מבני הזוג מנסה לחמוק מהמחויבויות שלו. הגבר עלול לחמוק מתשלומי מזונות ואילו האישה עלולה שלא לקיים הסדרי ראייה לילדים.
 

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

עורכי דין דיני משפחה בת"א

עורכי דין דיני משפחה בת"א ובישראל בכלל, אמונים על הסדרת המצב על הצד הטוב ביותר. עורך דין לדיני משפחה יכול לגרום לצדדים להגיע לסוג של הסדר ופשרה, או לחילופין להגיש תביעה כנגד בן הזוג – הכל על פי הנסיבות. לא אחת ימליץ עורך דין משפחה בתל אביב ובכלל להגיע להסכמות ולהימנע מהתדיינות ארוכה, שאין בה מנצחים לעולם.

עורך דין גירושין בתל אביב

עורכי דין דיני משפחה בת"א אמונים, בכל דיון או עיסוק בגירושין בין בני זוג, על שמירת הזכויות של בני הזוג ושמירת זכויותיהם של הילדים, אשר נקלעו שלא בטובתם לתוך מאבק משפטי לא פשוט. עורכי דין דיני משפחה בת"א ובכלל חייבים להיות אנשים קשובים, המבינים את המצב לאשורו ואמונים על מציאת הדרכים שיאפשרו לכל הצדדים לצאת ממצב בעייתי בשלום תוך פגיעה מינימאלית בהם ובעיקר בילדים.

עורך דין משפחה בתל אביב

עורך דין לדיני משפחה עשוי, במצבים מסוימים, לעסוק ביצירה והתוויה של הסדרי גירושין בין בני הזוג, שישקפו את המצב לאשורו ויפגעו מעט ככל האפשר בכל הצדדים ובמיוחד בילדים. אם יש לך עניין בשכירת השירותים הטובים של  עורך דין משפחה בתל אביב, וחשובה לך גם טובת הילדים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון להשגת התוצאות הטובות ביותר עבורך, עבור המשפחה ועבור הלידים.

 
 


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים