עורך דין ידועים בציבור הוא בעל המקצוע המומחה בתחום המשפטים, האמון על טיפול בענייניהם של ידועים בציבור, במערכת המשפטית בישראל. עורך דין ידועים בציבור הוא בעל מקצוע שהשירותים שלו הפכו לנדרשים, בעקבות המספר ההולך וגדל של זוגות שבחרו לחיות יחד כידועים בציבור, לנהל חיי משפחה ואפילו להביא ילדים לעולם, בלי למסד את הנישואין בטקס דתי או חוקי כל שהוא. כל הזכויות של בני הזוג מעוגנות, או צריכות להיות מעוגנות באמצעות הסכם ממון ידועים בציבור שנוסח על ידי עו"ד דיני משפחה.

עו"ד דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה כאמור לעיל, אחראי על הכנה וניסוח של הסכם ממון ידועים בציבור, שהמטרה שלו הינה להסדיר את יחסי הממון בין בני הזוג. את התפקיד הזה יכול לבצע עורך דין לענייני משפחה, האמון גם על הצדדים האחרים של חיי המשפחה ומגוון הבעיות הכרוכות בניהול סכסוכים משפחתיים כאלה ואחרים. בשנים האחרונות הולך וגובר, כאמור, הצורך בשירותיו הטובים של עו"ד דיני משפחה במגוון נושאים ובעיות משפחתיות.

הסכם ממון ידועים בציבור  

אחת הדרכים, שהיא אולי הדרך המקובלת ביותר עבור מי שבוחרים להישאר במסגרת של ידועים בציבור, היא חתימה על הסכם ממון בין הצדדים.

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

עורך דין ידועים בציבור

עורך דין ידועים בציבור ינסח את ההסכם ויחתים עליו את שני הצדדים. עורך דין ידועים בציבור יבהיר לכל אחד מהצדדים את כלל המשמעויות של ההסכם ואת הסנקציות האפשריות כנגד מי מהצדדים שייסוג ממנו בשלב כל שהוא. הסכם ממון ידועים בציבור הוא שווה ערך למה שמוכר ביהדות ככתובה. עם זאת כאשר מדובר בנישואין, על כל המשתמע מהם, בעת סכסוך פונים לשירותיו הטובים של עורך דין לענייני משפחה, המכיר את המורכבויות של הנישואין, בעיקר כאלה שלא הוגבלו בהסכם ברור.

עורך דין לענייני משפחה

בניגוד לעורך דין העוסק בענייני משפחה, עורך דין ידועים בציבור, ינסה לנסח הסכם ברור ככל האפשר בין שני הצדדים, אם וכאשר מגיעה העת למסד באופן כל שהוא את היחסים ביניהם. עם זאת, עורך דין ידועים בציבור עשוי למצוא את עצמו מטפל בבעיות שנוצרו בדיעבד, בהעדר הסכם כתוב בין הצדדים. די מדהים לראות איך אנשים בוגרים, מיושבים בדעתם, נמנעים מחתימה על הסכם ממון ידועים בציבור ומשאירים את ההתדיינות העתידית ליד המקרה.

אם יש לכם צורך בשירותיו הטובים של עורך דין לענייני משפחה, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת והמקצוענים של משרד עורכי דין אלון סולומון יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם בניסוח ועריכה של הסכם שיהיה מקובל על כל הצדדים. עו"ד סולומון הוא עו"ד דיני משפחה בעל ניסיון עשיר המתמחה מזה שנים בתחום הסכמי הנישואין.

 

 
 


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים