ליטיגציה מעמד אישי

ליטיגציה מעמד אישי הינה תחום בדיני המשפחה הכולל ייצוג בפני הערכאות המשפטיות הרלוונטיות במגוון היבטים ונושאים הנוגעים למעמדו האישי של אדם.

משרד עו"ד אלון סולומון ממתמחה בתחום ליטיגציה מעמד אישי ומספק מגוון שירותים משפטיים ומקצועיים הנוגעים לייצוג לקוחות בנושא מעמד אישי.

הסדרי פשרה

הסכמי ממון – הסכם ממון הוא שם כולל להסכמים הנחתמים טרם נישואין וכן להסכמים המתגבשים לאחר הנישואין. הסכם טרום נישואין מהווה כלי אשר נועד להבטיח נישואין תקינים ושקטים כאשר כל צד מכיר את זכויותיו וחובותיו. במקרים של סכסוך לאחר הנישואין, הסכמים אלה יכולים להפחית את עוצמת הסכסוך ולחסוך מאבק משפטי ארוך ומייגע.

הסכמי גירושין – ניסיון להביא לכדי סיום סכסוכים בדרכי פשרה ושלום וזאת מחוץ לכותלי בית המשפט ובאמצעות הסכמי גירושין הנערכים בידי עורך דין מומחה בתחום.

ניהול מו"מ וחתירה להסכם – עידוד להגיע לפשרה וסיום תיק באמצעות הסכם. במקביל לניהול המשא ומתן, משרד עו"ד אלון סולומון מקפיד לספק ללקוחותיו הגנה מיטבית ומלאה.

מלאכת ניהול המשא ומתן מחייבת חישוב הצעדים בזהירות, תוך הקפדה על ניסוח משפטי נכון. מטרת ניהול המשא ומתן היא למנוע מאבקים עתידיים הנוגעים לפרשנות ההסכם וכן למנוע פרצות בהסכם.
 

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

ליטיגציה מעמד אישי

ניהול הליכי משפט

בהיעדר פשרה, יש לפנות לבית המשפט אזרחי או בית דין רבני ולנהל שם את ההליך המשפטי אשר אמור להוביל להכרעה בסכסוך על פי פסק דין. על מנת להצליח בהליך יש לנהל את המשפט במיומנות גבוהה הכוללת ניהול מקצועי, ניסוח כתבי הטענות, ליטיגציה משפטית וחקירות וניסוח ההסכמים המשפטיים. הכנת כתב הטענות מהווה מרכיב חשוב בליטיגציה מעמד אישי והיא מחייבת בקיאות בפסיקה ובהלכות וכן חשיבה משפטית ובניית אסטרטגיה הצופה את המהלכים העתידיים.

התדיינות משפטית – מהווה את ליבת ההליך המשפטי ובעלת השפעה מכרעת על עתיד התיק.

כל סכסוך שאינו מסתיים בהסכם, מגיע לדיון בבית המשפט. טיב הליטיגציה וכושר השכנוע והביטוי של עורך הדין המייצג, הינם מרכיבים אשר עשויים להכריע את גורל התיק. צוות משרד עו"ד אלון סולומון כולל ליטיגטורים בכירים ומנוסים בתחום המעמד האישי אשר מסוגלים להתמודד עם כל סיטואציה הנובעת מסכסוך משפטי.

התחום כולל כמה סוגי תביעות שונות בהן:
  • תביעות רכוש
  • מזונות
  • משמורת והסדרי ראייה
  • זכויות ידועים בציבור
  • תביעות מוניטין
  • שלום בית
  • גירושין והתרות נישואין
צוות משרדנו ישמח להעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר וזאת בזכות הניסיון הרב והיכולות המקצועיות אשר רכשנו לאורך השנים.
 


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים