הסכם חיים משותפים הוא הסכם בין שני בני זוג, שלא במסגרת הסכם נישואין, לנהל חיים משותפים ביחד. מדובר בבני זוג שבחרו, כל אחד מטעמיו הוא, שלא לבוא בברית הנישואין אלא להיות ידועים בציבור איש של רעהו או רעותו. הסכם חיים משותפים נקרא גם הסכם ממון, והוא למעשה ההסדר המקיף את כל תחומי החיים המשותפים, ובעיקר את תחום הממון והרכוש המשותף. הסכם גירושין בהסכמה מהסוג הזה, עשוי למנוע עימותים בעתיד וטענות של אחד מבני הזוג כלפי הצד האחר. כאשר מתייצבים בפני עו"ד ידועים בציבור, אם לפני מיסוד הקשר ביניהם ואם בשלבים שונים במהלך החיים המשותפים, הדבר הראשון שיש לברר הוא את עצם קיומו של הסכם בין הצדדים. עו"ד אלון סלומון נחשב למומחה בעל שם בתחום ואמון על לא מעט הסכמים מסוג זה.

הסכם גירושין בהסכמה

הסכם חיים משותפים כולל, כאמור, את כל ההיבטים של החיים המשותפים או, אם וכאשר מגיעה העת, כלול בו גם הסכם גירושין בהסכמה בין הצדדים. ככל שהדבר יישמע לא טבעי, הרי שמדובר בהסכם הטוב והנכון ביותר האפשרי. הכניסה אליו חלקה וההיחלצות ממנו פשוטה יחסית. הסכם חיים משותפים חייב, עם זאת, לקחת בחשבון את כלל ההיבטים של החיים המשותפים ולהותיר כמה שפחות עניינים לבירור במצב שבו הצדדים מצויים במבוי סתום ביחסים ביניהם. עו"ד ידועים בציבור, המתמחה בהסכמים מהסוג הזה, עשוי להאיר את עיני הצדדים באשר לנקודות שחשוב להדגיש ולכלול בהסכם כאמור.


 

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

הסכם חיים משותפים

עו"ד ידועים בציבור  

עו"ד ידועים בציבור הוא בעל המקצוע המיומן ביותר, המכיר היטב את התחום על כל ההיבטים שלו. כתיבת הסכם חיים משותפים ועריכה שלו, דורשים ידע מעמיק בתחום והבנה של מהות היחסים המשותפים בכלל. יחד עם זאת דרושה הבנה של המקרה הספציפי וניסוח הסכם חיים משותפים שייתן מענה גם לצדדים ייחודיים של בני הזוג. הסכם גירושין בהסכמה מהווה, כפי שכבר הוזכר לעיל, חלק מהסכם חיים משותפים. זאת, כיון שבו נקבעים מראש התנאים שבהם יסתיימו החיים המשותפים, אם וכאשר יגיע הזמן לכך.

עו"ד אלון סלומון

עו"ד אלון סלומון נמנה עם עורכי הדין המיומנים ביותר, האמונים על ניסוח והכנה של הסכם חיים משותפים, כמו גם הסכם גירושין בהסכמה בין בני זוג שבחרו שלא לבוא בברית הנישואין, אבל מצד שני למסד את הקשר ביניהם. אם יש לכם עניין בחתימת הסכם כאמור, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לחיים משותפים פוריים, שכל הצדדים שלהם מוסדרים מראש ודבר לא נשאר ליד המקרה.
 


 


 


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים