דיני גירושין הם מכלול הדינים והחוקים המאפשרים התרת הסכם נישואין והיחלצות ממנו. ואולם בשונה מהסכם רגיל, עסקי או מסחרי, דיני גירושין מתנהלים בדרך כלל בקורלציה עם עמדתה של הדת המשותפת לשני בני הזוג. בישראל, גם כאשר מדובר בנישואין אזרחיים ישנו סיכוי סביר שהגירושין יידונו בסיכומו של עניין על ידי דיינים של הרבנות.

עורכי דין גירושין בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ למעשה, הם אנשי המקצוע האמונים על ייצוג הצדדים בהליך הגירושין. זאת, במטרה להגיע להסכם צודק ביניהם. פנייה לשירותנו הטובים של עו"ד גירושין בת"א מתבצעת על ידי מי מהצדדים, אשר מעוניין לשפר את מתווה הגירושין הקיים או לקבל חלק גדול יותר מהרכוש.

מהם בדיוק דיני גירושין ובמה הם עוסקים? מהו תפקידו של עו"ד גירושין בתל אביב ובכלל בדרך להשגת הסכם מיטבי בין הצדדים? בשורות הבאות נעסוק בתחום שבו לעולם לא יהיו שני מקרים זהים.

דיני גירושין הם למעשה כל דיני המשפחה העוסקים בתהליך הגירושין והמשמעויות שלו לגבי כל אחד מהצדדים. דיני גירושין כוללים את חלוקת הרכוש בין הצדדים, שבחלק ניכר מהמקרים מהווה את מרכז הוויכוח ביניהם.

בנוסף, הדינים כאמור כוללים גם את הפעולה הטובה ביותר האפשרית לטובת הילדים, שבעל כורחם הופכים לצד בהסכם. מדובר במזונות שישלם אחד מבני הזוג לבן הזוג האחר בתמורה לטיפול שלו בילדים, כמו גם בהסדרי ראייה שלהם ובשותפות בגידול ובחינוך שלהם לעתיד לבוא.
 

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

דיני גירושין

עו"ד גירושין בתל אביב

עורכי דין גירושין בתל אביב ובכל מקום אחר אמונים על שמירת האינטרסים של מרשם ועל הפקת התועלת הגדולה ביותר האפשרית עבורו מההליך. עו"ד גירושין בתל אביב אמור למצוא את הדרך הטובה ביותר להגשים את השאיפות של בן או בת הזוג ששכרו את שירותיו הטובים. תפקידם של עורכי דין גירושין בתל אביב ובכלל, הוא להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור מרשם. תוצאות טובות עשויות להיות נתח גדול יותר מהרכוש המשותף, הסדרי ראייה טובים יותר לילדים וכן דמי מזונות גבוהים יותר. מנגד, עו"ד גירושין בתל אביב יכול למנוע הפרזה בחלוקת הרכוש, או קביעת דמי מזונות שישקפו נאמנה את היחסים הכלכליים בין הצדדים ואת ההשקעה האמיתית בגידול הילדים.

עורכי דין גירושין בתל אביב

דיני גירושין עשויים לקבוע הסדרים וחלוקת רכוש ייחודיים בהתאם למצב ולמאפיינים הייחודיים של בני הזוג. רק עו"ד גירושין בת"א ובכלל המכיר את המלאכה, עשוי להשיג תוצאות משביעות רצון עבור מרשו, אם בין הצדדים קיימות מחלוקות שלא ניתן לפתור אותן בדרכי פשרה. עו"ד אלון סולומון אמון על הענקת השירות והתוצאות הטובים ביותר. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב להשגת הסכם גירושים שישקף את האינטרסים שלך.

 


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים