אודות


משרד אלון סולומון ושות' הינו אחד המשרדים המובילים והייחודיים ביותר בישראל המתמחה במתן מגוון שירותים משפטיים מקצועיים ולזכותו רקורד של הצלחות יוצאות דופן בבתי המשפט ובניהול משא ומתן מחוצה להם. אנו שמים דגש רב על מקצועיות משפטית ומקדישים כל מאמץ בהפעלת כלים משפטיים יעילים לטובת לקוחותינו. מניסיוננו הרב בתחום המשפט אנו דוגלים בגישה כי יש להימנע מהליכים משפטיים ממושכים העלולים להיות כרוכים בעלויות גבוהות ומיותרות.

מקצועיות ויעילות בליווי משפטי מידי מומחים
בין תחומי ההתמחות של המשרד תוכלו ליהנות משירות משפטי מקצועי ויעיל מידי מומחים בתחומי דיני המשפחה והמעמד האישי. משרד עו"ד אלון סולומון שם את הלקוח במוקד העניין ועושה כל שנדרש להשגת הפתרון הטוב והמהיר ביותר ללקוחותיו. במקרים בהם יש צורך בפנייה לבית המשפט או להתגוננות מהליך משפטי, יש צורך לפעול ללא לאות ובמקצועיות רבה לשם השגת התוצאות הרצויות, לטובת מטרה זו, אנו רותמים את הניסיון המשפטי העשיר שלנו והתוצאות של טיפול באלפי תיקים מדברות בעד עצמן.

טיפול אישי ומקצועי – טובת הלקוח לנגד עינינו
בראש המשרד עומד עו"ד אלון סולומון שהינו מייסד המשרד והמנהל. אלון הינו בעל תואר ראשון ושני במשפטים במסלול ישיר למצטיינים באוניברסיטת בר אילן ובעל תואר שני במנהל עסקים ומימון באוניברסיטת ירושלים. אלון עבד במשך שנים במשרדים המובילים בישראל והינו בעל מומחיות רבת שנים בהובלת סכסוכים מורכבים, עסקיים ומשפטיים, לכדי סיום על הצד הטוב ביותר.

המשרד מתמחה ושם דגש על תחומי המשפחה והמעמד האישי וכל תיק זוכה לטיפול אישי ומקצועי והשקעת כל הכלים והמשאבים המשפטיים והמקצועיים העומדים לרשותנו. אנו סבורים כי המקצועיות, איכות השירות ומחויבותו של צוות המשרד משתלמים עבור הלקוח. צוות המשרד מונה שורה של משפטנים בכירים ומובילים בתחומם אשר רואים לנגד עיניהם את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות.

אנו כאן לשירותכם - מוניטין, ניסיון ורקורד של הצלחות
אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה בכל שירות משפטי מקצועי הדרוש לשם הגעה לפתרון תיקים וסוגיות משפטיות מורכבות במגוון תחומי המשפט והדינים. אנו רואים את טובת הלקוח לנגד עינינו ומנהלים את הטיפול המשפטי באופן צמוד ובשיתוף פעולה עמו. משרד עו"ד אלון סולומון מספק ייעוץ וייצוג משפטי בידי מומחים ובעלי ניסיון ובקיאות בתחום וברזי המשפט והרקורד והמוניטין העומדים לזכותנו משקפים זאת היטב וזאת לצד לקוחות רבים ומרוצים אשר יכולים להעיד על יעילות והמסירות בטיפול בכל תיק ותיק באופן אישי לשביעות רצונם.
 

חייגו עכשיו לפגישת ייעוץ

וניצור קשר בהקדם:

072-25-75-398

אודות


אלון סולומון
משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-25-75-398
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

אלון סולומון - משרד עורכי דין

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-25-75-398 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

 

טלפון: 072-25-75-398  |  פקס: 03-6935202  |  דוא"ל:  office@a-solomon.com

משרד ראשי: תל אביב ממוקם במגדל המוזיאון, ברקוביץ' 4  | משרד ירושלים - קריית המדע 3, הר חוצבים